Od 9. do 13.  aprila se je dogajalo. Teden zdravja.

Srečanje z Ambasadorji nasmeha, obisk zdravnice dermatologinje, prva pomoč za otroke, priprava zdravega zajtrka, raziskava o teži šolske torbe, raziskava o človeškem telesu, zbiranje rekov povezanih z zdravjem, aktiven sprostitveni odmor, za učence od 6. do 9. razreda predstavitev različnih športov vključno z nordijsko hojo,testiranje za športno vzgojni karton, dan brez mobilnih telefonov ( sreda, 11.4. ), priprava zdravih napitkov,posebno zdrav in uravnotežen jedilnik šolske prehrane, sadje v zbornici, teme povezane z zdravjem pri pouku slovenščine, angleščine,nemščine, matematike, fizike, glasbene in likovne umetnosti, neformalna druženja zaposlenih po aktivih in kar tako, predavanje o anafilaktičnem šoku za vse zaposlene, obisk kratkih tečajev nordijske hoje in teka za zaposlene.

Pestro, zanimivo, poučno in malo drugače. Hvala vsem sodelujočim.

Barbara Majcen, koordinatorka projekta Zdrava šola

april 2018