Med učenci OŠ Bičevje vlada veliko zanimanje za gledališko dejavnost, tako da so v tem šolskem letu nastale kar štiri dramske skupine. Najmlajši od njih, Bičevskim polhom, je predstavo Spim lahko tudi jutri, uprizoritev istoimenske igre Jana Pirnata, že uspelo postaviti na oder. Tako so v ponedeljek, 18. 3. 2019, nastopili za prvošolce, dan kasneje za drugošolce, v sredo, 22. 3. 2019, pa so jo prikazali na območnem srečanju ljubljanskih otroških gledaliških skupin, tj. na Festivalu otroške gledališke ustvarjalnosti FOGU 2019, ki je potekal v kulturnem centru Španski borci. V sredo, 27. 3. 2019, si bodo predstavo lahko ogledali še naši tretje-, četrto- in petošolci, načrtujemo pa tudi predstavo za starše.

Nekaj utrinkov z naših vaj in nastopov: